Zdalne nauczanie 25.03.2020 - 31.03.2020

 

Drodzy Rodzice,

w związku z ograniczeniem pracy szkół i placówek oświatowych związanym z zagrożeniem epidemiologicznym, nauka państwa dzieci, będzie realizowana na odległość. 

Oznacza to, że  my, nauczyciele zobowiązani jesteśmy do tego, aby poinformować rodziców o tym, jak w praktyce, będzie wyglądało zdalne nauczanie. Nauczyciele zweryfikowali swój program nauczania tak, aby dostosować go do wybranej metody kształcenia na odległość. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo dzieci i ich warunki psychofizyczne.

Chcielibyśmy zatem, przedstawić państwu materiały edukacyjne w postaci kolorowanek, krótkich opowiadań, wierszyków, z których możecie państwo skorzystać i wspólnie z dziećmi pobawić się, pomagając im tym samym przyswoić wiedzę. Pomoce edukacyjne opracowali nauczyciele państwa dzieci. Są one zgodne z realizacją podstawy programowej wychowania przedszkolnego i będą na bieżąco uaktualniane.

Będziemy zamieszczać też linki do źródeł, które być może zainteresują dzieci i pomogą w nauce.

Czekamy na pytania, sugestie - kontakt@przedszkolekleksik.pl

Z pozdrowieniami,

kadra pedagogiczna przedszkola Kleksik

Kochane Dzieci,

zachęcamy Was  do wspólnej pracy z rodzicami,a jeśli będziecie się chcieli podzielić z nami swoją wiedzą, pochwalić wykonaną pracą, to możecie do nas napisać korzystając z  e-maila kontakt@przedszkolekleksik.pl

Obiecujemy Wam, że razem przetrwamy ten trudny dla wszystkich czas i niedługo spotkamy się zdrowi i pełni zapału do pracy i zabawy w naszym przedszkolu.

Buziaki dla Was,

Ciocie:)

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Zamknij