Informacja dla rodziców dzieci, które, będą uczęszczały w roku szkolnym 2020/2021 do Przedszkola Kleksik

W związku z panującą sytuacją epidemiczną i ograniczonym funkcjonowaniem przedszkola nie mogą się odbyć zebrania organizacyjne dla rodziców dzieci nowoprzyjętych oraz zajęcia adaptacyjne dla dzieci. Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, niezwłocznie powiadomimy o tym rodziców.

Prosimy, aby rodzice zapoznali się z poniższymi informacjami, a także zachęcamy do systematycznego śledzenia naszej strony internetowej, gdzie będą się pojawiały nowe informacje.

•  Wszystkie wymagane dokumenty zostaną wysłane do Państwa na podany przez Państwa adres poczty elektronicznej. Jeśli do kogoś z Państwa nie dotrze e-mail z dokumentami, proszę o kontakt z placówką.
  •  Dokumenty, które Państwo otrzymacie należy uzupełnić, podpisać, umieścić w koszulce i dostarczyć do przedszkola najpóźniej do dnia 7 sierpnia 2020 r.
  •  W przedszkolu, będzie działał mobilny system 4parents, a przypisywanie dzieci nowoprzyjętych do systemu nastąpi w sierpniu, gdy będą podpisane Umowy z rodzicami.
  •  Przedszkole  nie pośredniczy w ubezpieczeniu dzieci i wszelkie umowy, rodzice zawierają dobrowolnie i indywidualnie z ubezpieczycielem
  •  Listy z wyprawkami do przedszkola będzie  można pobrać wkrótce  z naszej strony internetowej.  Wyprawki należy dostarczyć razem z kompletem dokumentów.