Informacja dla rodziców dzieci, które, będą kontynuowały naukę w Przedszkolu Kleksik w roku 2020/2021

Drodzy Rodzice,

W związku z sytuacją epidemiczną jaka obecnie panuje oraz czasowym ograniczeniem funkcjonowania naszej placówki informujemy Państwa, że zebranie organizacyjne na chwilę obecną nie odbędzie się. Jeśli sytuacja ulegnie poprawie, zostaną Państwo o tym niezwłocznie powiadomieni.

Prosimy, aby  śledzili Państwo naszą stronę internetową, celem uzyskania bieżących informacji dotyczących funkcjonowania przedszkola.

•   Dokumenty (Umowa, Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola) otrzymają Państwo na początku września.
  •   W przedszkolu została wdrożona platforma 4parents. Dostęp do systemu (link aktywacyjny) wraz z niezbędną instrukcją , otrzymacie Państwo niezwłocznie po uzupełnieniu list dzieci. Link       zostanie Państwu przesłany na adres poczty elektronicznej, który podali Państwo w dokumentach.
  •   Platforma została uruchomiona z myślą o rodzicach i łatwiejszym kontakcie Państwa z przedszkolem.
  •   Przedszkole  nie pośredniczy w ubezpieczeniu dzieci i wszelkie umowy, rodzice zawierają dobrowolnie i indywidualnie z ubezpieczycielem
  •   Listy z wyprawkami na kolejny rok szkolny, będzie można pobrać wkrótce z naszej strony internetowej.